22.09.2021 - Telefon Numarası
Telefon Numarası

Açık Elektrik

ADRES
Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar Sağlar Sitesin B Blok No: 23/C Seyhan/ADANA
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Açık Elektrik Adana ilinde Seyhan İlçesi içerisinde hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimizi elektrik tesisat bakım ve onarım hizmetlerini itina ile sunmaktayız.
Bizlerden fiyat almadan işinizi yaptırmayın.
sebepler :
Birincisi Seyhan Bölgesinde Elektrikçi arayanlar, google üzerinden AÇIK ELEKTRİK TELEFON NUMARASI olarak yazdığınızda ustanız ile görüşürken yaptıracağınız iş için hangi kalitede malzemeye ihtiyaç duyduğunuzu, eski malzemenizin tamir edilerek kullanılma şansının olup olmadığını, tamiri mümkünse tamirat masraflarının ne olduğunu ayrıntılı bir şekilde AÇIK ELEKTRİK’ten sorun.
İkincisi ise Seyhan En Yakın Elektrikçi Ustasından ne talep ettiğinizi açık bir şekilde anlatın. Size en uygun çözümün ne olduğu ve maliyetinin ne olacağı konusunda bilgi isteyin.
Üçüncüsü birden fazla Seyhan Elektrik Tesisatçısı ile çözüm önerisi ve fiyat teklifleri alıp karşılaştırın. Zira Seyhan elektrik ustaları tecrübelerine ve işin gerektirdiği uzmanlık derecesine göre bir ücret talep ederler.
# Seyhan Elektrikçi # Seyhan Elektrik ustaları # Seyhan Elektrik Tesisatı Döşeme # Seyhan Nöbetçi elektrikci # Seyhan Elektrikci #Seyhan Elektrik arıza #Seyhan Elektrik Tesisatçısı

Diğer Telefon numaraları: 0322 225 25 66 / 0532 738 23 61 / 0542 794 33 15

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • 150 KEZ OKUNDU
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ