20.09.2021 - Telefon Numarası
Telefon Numarası

Kozan Halı Yıkama

ADRES
Tufanpaşa Mahallesi Fehmi Özel Caddesi Türkay Caddesi No: 121 Kozan / Adana
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kozan Halı Yıkama, Adana İli Kozan İlçesinde Kozan Halı Yıkama hizmeti vermektedir. hemen Kozan Halı Yıkama telefon numarası, Kozan Halı Yıkama telefonu, Kozan Halı Yıkama iletişim numarası üzerinden irtibata geçerek Kozanda halı yıkama fiyatlarını, hizmetlerini öğrenin.
Kozan Halı Yıkama, Kozan Perde Yıkama, Kozan Battaniye Yıkama, Kozan Yorgan Ve Koltuk Yıkama,
Kozan Battaniye Yıkama, Kozan Yorgan Yıkama, Kozan Stor Perde Yıkama, Kozan Halı Yıkama, Kozan Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, Kozan Halıfleks yıkama, Kozan Kilim Yıkama, Kozan Koltuk Yıkama, Kozan Ev Koltuğu Yıkama, Kozan Yorgan ve Battaniye Yıkama, Kozan Perde ve Halıfleks Yıkama, Kozan Halı Yıkama, Kozan Uygun Fiyatlı Halı Yıkama, Kozan Yün Yıkama, Kozan El Dokuma Halı Yıkama, Kozan Yorgan Yıkama, Kozan Battaniye Yıkama, Kozan Stor Perde Yıkama, Kozan Yatak Yıkama, Kozan Kilim Yıkama, Kozan Yün ve Döşeme Yıkama, Kozan Halı Yerinde Yıkama Hizmeti, Kozan merkezde garantili halı yıkama,
Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, tüm kaynakların verimli kullanımı, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Kozan Halı Yıkama Firmamız; Kozan halı yıkama da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Kozan Halı Yıkama Telefon Numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Hizmet Politikamız Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, etkin ekip çalışmasına inanmak, iyi ahlaklı hizmet kuruluşu olmak, çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılmak ve bunu sağlamak. Yasalara ve düzenlemelere titizlikle uymak ve bundan taviz vermemek, kurumumuzun ortaya koyduğu hizmet kalitesinin sektör genelinde örnek alınacağına inanmak. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın ilgi ve dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
Kozan Halı Yıkama İletişim Numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
• Sizlere mutlu yaşayıp, huzurla çalışacağınız temiz mekânlar hazırlıyoruz.
• En güvenilir referanslarımızla siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.
• Kaliteli hizmetimiz ve profesyonel kadromuzla her zaman yanınızdayız.
• Şirketimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • 126 KEZ OKUNDU
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ